#1 Co ostatnio czytałem, słuchałem

Chciałbym wam podrzucić kilka ciekawych linków, odkryć, rzeczy które ostatnio miałem okazję słuchać, czytać. Nie są to treści z programowaniem. Jestem ojcem, mężem, normalnie funkcjonującym w społeczeństwie ludkiem 🙂 Więc staram się czytać o różnych rzeczach, które wydają się przydatne.

How Sound Podcast

Podcast dla twórców podcastów, różnych treści audio, reportaży. Bardzo ciekawa propozycja dla osób chcących rozwijać swój warsztat w tym zakresie.
Link: How Sound Podcast

Brené Brown: Desperackie pragnienie komfortu jest zarazą naszych czasów.

Link: wysokieobcasy.pl
Dosyć obszerny wywiad z Brené Brown – jedną z najpopularniejszych psycholożek w USA. Uzupełnieniem do artykułu jest jeden z najpopularniejszych filmów na TEDx „Potęga wrażliwości”

W Królestwie uczuć

Link: https://wiemczujepomagam.pl/scenariusze/3-6-lat/
„W Królestwie Uczuć” to realizowany w podziale na dziesięć epizodów cykl zajęć, które angażując dzieci we współtworzenie historii wydarzeń w Królestwie Uczuć, rozwijają ich kompetencje emocjonalne – umiejętność rozpoznawania, nazywania i wyrażania uczuć oraz stanów emocjonalnych ze szczególnym uwzględnieniem: radości, smutku, złości, tęsknoty, onieśmielenia, satysfakcji, poczucia sprawczości.

James Whitaker – Career Superpowers

Jamesa śledzę od kilku lat. Jak dla mnie jest to jeden z najbardziej ulubionych prelegentów. Ten 4h film jest zapisem jego ostatnich warsztatów prowadzonych dla pracowników Microsoft. Uwaga! James nie przebiera w słowach i środkach przekazu 🙂

Możesz wesprzeć moją działalność i pomóc w jej rozwoju!