Idę za ciosem! Nie planowałem tego i pomysł wpadł do głowy całkiem spontanicznie ale oto przedstawiam Wam mój kanał na youtube DEV SESSION!
Dev Session

A od czego się zaczęło? Tak po prostu miałem pomysły na małą serię postów i pomyślałem, że było by dużo w nich „kodowania” oraz treści i że chyba łatwiej jest mi to Wam przekazać w formie video tutoriala, live coding, opowiadając przy tym co mam na myśli. No tak idea była prosta realizacja okazał się trochę trudniejsza. Ale o tym kiedy indziej. Dziś cieszę się, że mogę Wam zaprezentować pierwszy oficjalny powitalny film! Zapraszam do śledzenia, dzielenia się opiniami i pomysłami na tematy odcinków.

Youtube: DEV SESSION
Twitter: @devsessionpl
Facebook: Dev Session

News Reporter
Pasjonat programowania sprawnie poruszający się w ekosystemie .NET. Backend to zdecydowanie mój atut! Na Froncie też działam ale wiesz jak mówią – ‚Frontend to nie programowanie’ – a z plastyki miałem ‚3’ więc cudów nie będzie. Od jakiegoś czasu wychodzę do społeczności i daję się poznać jako podcaster, bloger, prelegent oraz osoba która jak trzeba skrzyknie ludzi i zorganizuje coś fajnego dla dev społeczności.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *