[DSJ] Jaki komputer do programowania?

Jakiego laptopa najlepiej wybrać do nauki programowania? Moglibyśmy, krótko odpowiedzieć – działającego 😂. Ale, że lubimy Was i trochę latek spędziliśmy, męcząc różne laptopy, komputery stacjonarne i serwery to powiemy coś więcej.

W tym odcinku porównujemy komputery stacjonarne vs laptopy. Jest to bardzo często zadawane pytanie przez początkujących programistów. Często pytacie jaki system operacyjny Windows, Linux czy MacOS się bardziej sprawdzi.

Nasze rozważania są wynikiem naszych doświadczeń. Nie przeprowadzamy tu testów, nie wchodzimy w szczegóły. Są to subiektywne opinie, wynikające ze specyfiki naszej codziennej pracy, do których wysłuchania serdecznie zapraszamy.

Uwaga! Monika przygotowała niespodziankę! Koniecznie wysłuchajcie!

Prowadzący:

Monika Młodzik (Twitter Instagram LinkedIn)

Grzegorz Kotfis (Twitter Instagram | LinkedIn)

Kontakt: kontakt@devsession.pl

Przypominamy o możliwości zgłoszenia się do rozmowy z jednym z naszych mentorów. Chcesz odbyć próbną rozmowę kwalifikacyjną? A może po prostu porozmawiać o kierunku rozwoju? Napisz na kontakt@devsession.pl, na jakim etapie nauki programowania jesteś, z czym masz problemy. Akcja jest bezpłatna – wspierana przez społeczność programistyczną 😍

Prowadzący:

Monika Młodzik (Twitter Instagram LinkedIn)

Grzegorz Kotfis (Twitter Instagram | LinkedIn)

Zapisz się do newslettera na stronie pierwszapraca.it i otrzymuj materiały, które pomogą Ci przygotować się do wejścia do branży IT

Miłego słuchania! Prześlij nam kilka dobrych słów w sieciach społecznościowych.

Jeśli spodobał ci się ten odcinek – udostępnij go swoim znajomym: