Ja, programista – Tomasz Heimowski – programowanie funkcyjne

Ciężko rozmawia się o rzeczach o których ma się znikome pojęcie. Ale od tego ma się gości. A w tym odcinku goszczę Tomka Heimowskiego – programistę FSharp. Rozprawiamy się z programowaniem funkcyjnym wokół którego narosło wiele mitów. Choćby taki, że jest trudne. Czy aby na pewno? Koniecznie posłuchajcie odcinka!

Serdecznie zachęcam także do zapisania się do newslettera, którego w końcu odpaliłem! Dzięki temu będziemy w kontakcie, będę powiadamiał o nowych odcinkach i swoich aktywnościach, projektach. Jest to też niejako ukłon w stronę osób, które nie posiadają kont społecznościowych lub szkoda im na to czasu – i ja to szanuje! 🙂

Podcast możesz odsłuchać na wiele sposobów:

  1. W swojej ulubionej aplikacji do słuchania podcastów wyszukując ‚Devsession’
  2. RSS
  3. Spotify
  4. iTunes
  5. Google Podcast
  6. plik mp3

Przydatne linki:

Tagi: , , , , ,

News Reporter
Pasjonat programowania sprawnie poruszający się w ekosystemie .NET. Backend to zdecydowanie mój atut! Na Froncie też działam ale wiesz jak mówią – ‚Frontend to nie programowanie’ – a z plastyki miałem ‚3’ więc cudów nie będzie. Od jakiegoś czasu wychodzę do społeczności i daję się poznać jako podcaster, bloger, prelegent oraz osoba która jak trzeba skrzyknie ludzi i zorganizuje coś fajnego dla dev społeczności.

1 thought on “Ja, programista – Tomasz Heimowski – programowanie funkcyjne

  1. Pingback: dotnetomaniak.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *