Poznaj Kubernetes – Jakub Gutkowski, Piotr Stapp

Ten odcinek powienien być tylko o Kubernetesie. Jednak w związku z tym, że jest bardzo spontaniczny a pytania do niego przygotowałem jadąc pociągiem na konferencję DevConf trochę odchodziliśmy od tematu przewodniego. Ale uważam, że to nawet lepiej! Bo dzięki temu moi rozmówcy Jakub Gutkowski oraz Piotr Stapp wpletli dużo wątków pobocznych popartych swoim doświadczeniem, które zdobyli przez lata wdrażając różnego rodzaju mniej lub bardziej pogmatwane systemy 🙂

Grzegorz Kotfis, Piotr Stapp oraz Jakub Gutkowski podczas nagrania podcastu Devsession, Kraków wrzesień 2019
Moi goście uruchamiają kurs online „Poznaj Kubernetes” – najlepszy sposób, byś zyskał solidne podstawy w wytwarzaniu i dostarczaniu aplikacji w oparciu o kontenery i Kubernetes. Zajrzyj na stronę poznajkubernetes.pl aby dowiedzieć się więcej!

Podcast możesz odsłuchać na wiele sposobów:

  1. W swojej ulubionej aplikacji do słuchania podcastów wyszukując 'Devsession’
  2. Spotify
  3. Apple Podcasts
  4. Google Podcast
  5. plik mp3
  6. RSS
Jeśli podobał Ci się odcinek podcastu lub to co robię to możesz wesprzeć moją działalność i pomóc w jej rozwoju! Utworzyłem w tym celu zbiórkę na  PayPal gdzie możesz kupić mi kawę. Z góry wielkie dzięki!

Bardzo ważny jest dla mnie feedback i wsparcie podcastu! Dlatego zostaw proszę recenzję na iTunes, podziel się informacją o tym odcinku w mediach społecznościowych czy polub FanPage Devsession. Pozdrawiam i miłego słuchania!